Mafsallı Tente Sistemleri

Şık ve modern Mafsallı Tente tasarımları!

Hemen Arayın

Enes Altan

0542 680 8009

MAFSALLI TENTE SİSTEMLERİ

PROJE AÇIKLAMASI

Genel Kulanım Alanı Daha Çok Evler Olup Şık Görüntüsüyle Ve Geniş Gölgeleme İşlevi İle Siz Değerli Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Körüklü Tente Modelimizdir.
İsminde Geçtiği Gibi İskelet Aksanı 5 Adet Körükten Oluşup Bu Körüklerin Bir Birine Paralel Bir Şekilde Açılmasıyla Oluşan Gölgeleme Sistemidir.  Antalya Ve Akdeniz Bölgesinde Yaygın Ağı İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

Montaj Ve Uygulama

market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür. Mafsallı tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 6 metre genişlik ve en fazla 300 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

Kollu Tente Sisteminin Saçak Modeli Deniz dalgası modeli veya Düz saçak modeli tercih edilmektedir. 
Mafsallı açılır kapanır Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

TENTE FONKSİYONU

sabit tentemafsallı tente ve raylı tente ürünlerine nazaran farklı bir işlevselliğe sahiptir.  
Pergola tente’de bulunan ileri geri hareket Kolları sayesinde tentenin her hangi bir noktasına elle müdahele gerektirmeden tentenin gölge verdiği noktaları ihtiyaca göre uygulanabilir.

TENTE ÖZELLİKLERİ

Tente, kullanılacak mekanların özelliğine göre alüminyum profilden imal edilir.
Dış kaplaması statik fırın boyadır.  Mafsallı tente,  genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılır.
Kol fonksiyonu sayesinde açılır ve kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.
Mafsallı tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda kullanılabilir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Uzman Ekibimiz İle İletişime Gecin

En uygun projeler sunuyor en kaliteli ürünü öneriyoruz. Ücretsiz Keşif İçin Danışmanlık Hizmetimizi Kullanabilirsiniz.
Enes Altan - Firma Yetkilisi